Šv. Kalėdos mūsų mokykloje

Baltais takais per šaltą pūgą,

Įlindę sniego kailiniuos,

Artėja šventės išsipustę

Prie dar vienos naujos pradžios.

Kalėdų šurmuly sustoję,

Apsupę artumu visus.

Jos prie dosnaus likimo kojų

Teskleis linkėjimus šiltus!

Mūsų mokykloje yra kruopščiai puoselėjamos kalėdinės tradicijos. Gruodžio 20 d. šventiškai nusiteikus į Kalėdinę popietę rinkosi mokyklos bendruomenė: mokiniai, mokytojai, auklėtojai, darbuotojai. Į popietę taip pat atvyko kviestiniai svečiai: Šalčininkų parapijos kunigas prelatas Vaclav Volodkovič, mūsų mokyklą kuruojanti Švietimo ir sporto skyriaus specialistė Regina Kazarevskaja, tėvai.

Mokiniai paruošė labai prasmingą ir gražų  vaidinimą apie stebuklo gimimą žmogaus širdyje. Šventinėje programoje visi vaikai turėjo galimybę atskleisti savo talentus, skambėjo ne tik kalėdinės giesmės, bet ir šiuolaikinės dainos, mergaitės pašoko mažųjų angelų  šokį.

L.e. mokyklos direktorės pareigas Marija Valickienė padėkojo visiems koncerto dalyviams už gražų renginį ir palinkėjo jaukių švenčių, turtingų šviesiomis mintimis ir gerais darbais Naujųjų metų.

Kunigui prelatui Vaclavui Volodkovičiui sukalbėjus bendrą maldą ir pašventinus valgius susirinkusieji dalijosi kalėdaičiais ir išsakė vieni kitiems šventinius palinkėjimus.

O kaip gi žiemos šventės be pagrindinio veikėjo – KALĖDŲ SENELIO, kuris išgirdęs kaip vaikai dainuoja, atvyko su pilnu maišu dovanų. Kalėdinės popietės tikslas buvo suburti visą bendruomenę ir bent trumpam visiems pasidžiaugti draugija, atverti savo širdis gerumui. Šventės dalyviai smagiai, turiningai ir nuotaikingai praleido laiką.

P1000355P1000376P1000409P1000401

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>