Kalėdų belaukiant

              Kasmet gruodis yra ypatingas metas mokykloje, tai gražiausių metų švenčių – Šventų Kalėdų ir Naujųjų Metų – laukimo laikotarpis. Tai metas, kai visi drauge – mokiniai ir mokytojai – dirbo skleisdami gerą nuotaiką ir nuoširdumą, puošėme klases, kambarius, valgyklą, pynėme vainikus, darėme Kalėdines dekoracijas, sveikinimus artimiesiems žmonėms, dabinome eglutes, kalbėjomės apie šio laikotarpio mūsų tautos tradicijas, gamtos ciklą, bandėme giedoti adventines giesmes, rašėme ir piešėme laiškus Kalėdų seneliui. Gruodžio 20 dieną mokykloje vyko gražiausia ir vaikų laukiamiausia žiemos kalėdinė vakaronė – adventinis renginys „Kalėdų belaukiant“, į kurį susirinko visi: vaikai, mokyklos darbuotojai, tėveliai, svečiai.

              Šventė prasidėjo rimtąja dalimi, kurios metu buvo prisiminta Kalėdų reikšmė ir išsiaiškinta dėl ko yra švenčiamos Kalėdos. Vėliau mokiniai rodė spektaklį „Kalėdos miške“, kurio personažai – miško žvėrys  rinko ir nešė dovanėles kūdikėliui Jėzui prie prakartėlės. Jiems padėjo visi vaikai savo gražiomis dainomis ir linksmais šokiais. Visi šventės žiūrovai džiaugėsi kiekvieno vaiko pastangomis, sumanumu, gebėjimais.

              Po to susėdo prie simbolinio Kūčių stalo, kur dalinosi kalėdaičiais, linkėjo vieni kitiems darnos, skalsos ir nuoširdumo, valgė paruoštus patiekalus, giedojo adventines giesmes. Būrė, kokie bus naujieji metai. Staiga tarpduryje pasirodė Kalėdų Senelis.  Vaikai kartu su juo dainavo, šoko,  deklamavo eilėraščius. Kalėdų senelis, kaip ir priklauso tikram Kalėdų seneliui, visiems vaikučiams įteikė dovanėles ir pažadėjo sugrįžti kitais metais. Nuotaikinga aplinka, gražūs drabužiai atspindėjo šventinę nuotaiką.

              Visus su artėjančiomis šventėmis pasveikino Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė R.Kazarevskaja, Šalčininkų r. savivaldybės administracijos Pedagoginės psichologinės tarnybos vedėja R.Sinkevič, Lietuvos ir Šalčininkų rajono savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas T.Romanovskij. L.e. mokyklos direktorės pareigas M.Valickienė padėkojo už nuostabiai paruoštą renginą ir palinkėjo gražių ir prasmingų švenčių.

Renginį parengė spec.pedagogai Oksana Britikova, Danuta Zubel, Valentina Kožeckaja

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Running WordPress & Boot Store theme